BV De Mijnen – BV Cobus B25
Op maandag 14 oktober was het weer tijd voor een thuiswedstrijd in de B2 driebanden competitie. Wij traden aan tegen BV Cobus B25
Met mijn laatste thuispartij nog vers in het geheugen (126 beurten), toog ik met lood in de schoenen richting Café de Mijnen.
Daar aangekomen de boel klaargemaakt voor de avond.
De tegenstanders kwamen mooi op tijd binnen en na de koffie kon dan ook de 1e partij beginnen.
Theo (18) trad aan tegen Aad (15). Beide spelers behaalden hun eerste caramboles in een serie van 3.
Deze partij ging van begin tot eind gelijk op, waarbij beide spelers elkaar niets toegaven en de verdedigingen goed lukte.
Uiteindelijk maakte Theo in zijn laatste 2 beurten 3 caramboles en daarmee was hij klaar. Aad had de nabeurt en maakte ook zijn laatste benodigde carambole.
Uitslag 15-18 in 45 beurten en beide dus 11 punten.
De 2e partij van de avond werd gespeeld tussen Marten (15) en Bart (15).
Tot de 48e beurt gingen de spelers gelijk op. Maar toen was het Bart die meer caramboles maakte en uiteindelijk met de winst er vandoor ging.
Einduitslag 15-11 in 63 beurten.
Toen was ik (15) aan de beurt om aan te treden tegen Pieter (15).
Met knikkende knietjes begon ik de partij. Met veel bijna raak en net aan mis beurten stond het na 35 beurten nog 8-8.
In de 36e beurt echter, had ik het geluk aan mijn hand en kon ik een serie van 4 maken. 2 van de caramboles waren lucky shots, met gelukkige klossen erin.
Hierna had ik nog maar 3 punten nodig, waar ik toch nog 31 beurten over heb gedaan.
Einduitslag 10-15 in 68 beurten en een gelukkig speler van BV de Mijnen.
Pieter had echt pech met mijn mazzelballen en mijn (per ongeluk) verdediging.
Al met al weer een gezellige avond met erg leuke tegenstanders.
De terug wedstrijd zal vast een taaie revanche worden.
Graag tot het volgende wedstrijdverslag.
Hugo